Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

After Life Forum


    podanie Aniulka

    avatar
    Aniulekk


    Liczba postów : 1
    Punkty : 3
    Reputacja : 0
    Dołączył : 18/01/2013

    podanie Aniulka Empty podanie Aniulka

    Pisanie  Aniulekk Pią 18 Sty 2013, 21:13

    Imię: Filip
    Wiek: 15
    Skąd(Opcjonalnie): Warszawa
    Klasa postaci: łucznik
    Nick: Aniulekk
    Nicki poprzednich postaci(Jeśli istnieją): grałem na serwerze 2-ugim wojownikiem 89, jednakże bardzo zaufana osoba okradła mi go i usunęła.. cóż, mam nauczkę. W związku z tym, że chciałem zacząć całkowicie od nowa, postanowiłem zmienić też serwer.
    Lvl: 55 ( mam 49, jednak na pewno przed podjęciem decyzji z zadań wbije się ten 55)
    Job: 35
    Karty sp:
    -rang 99j+13
    -sina, desa i WK szukam, ale szczególną uwagę zwracam na WK, ze względu tego, że jest to uniwersalna karta - na wszystko i wszystkich Razz
    Ilość reputacji: 22k(reputacja niska, wiadomo z jakiego względu, ale nie martwię się o to. Mam zamiar zrobić furę pts'ów, także repa do nadrobienia. Tylko czas jest mi potrzebny. Tymczasowo nie będę pokazywać się w mieście i przy ludziach, żeby Wam nie zrobić wstydu. Jakkolwiek to brzmi
    Dlaczego akurat my?: Nie będę owijał w bawełnę. Szukam takiej już rodzinki bardziej na stałe, skromnej, niedużej, w której coś się dzieje po cichu. Żeby się zrelaksować podczas gry, pogadać z ludźmi, poznać nowych, pośmiać się i bawić na glacy.
    Ostatnia rodzina:-
    Dlaczego już w niej nie jesteś?:-
    Coś o sobie: nazywam się Filip, pochodzę z naszej stolicy. Uczęszczam do trzeciej klasy gimnazjum o profilu językowym, a co do szkoły średniej to czas pokaże, ale tak czy inaczej na razie staram się skupiać na ocenach, zachowaniu i przygotowaniu do egzaminów, by się dostać do jakiejś dobrej szkoły, nie byle gdzie. Kręci mnie sport, literatura, filmy. Lubię zdrowo się odżywiać, biegać, czytać ciekawe książki, głównie kryminały, w których fabuła ostro wciąga i zaskakuje. Lubię też pływać, kiedyś nawet startowałem pare razy na zawodach, ale stwierdziłem że to nie dla mnie, także pływam teraz tylko dla zdrowia i frajdy. Jestem wesołym, uśmiechniętym nastolatkiem, choć czasem zdarza się, że mam po prostu humor i nic mi się nie chce. Jestem ambitny, uwielbiam poznawać świat i nowych ludzi. Nienawidzę i nie umiem pisać podań i to chyba widać, ale jeśli czegoś się chce Smile
    Dodatkowe informacje(Opcjonalnie):
    Coś od siebie(Opcjonalnie): Wiem, że to dziwnie wygląda.. składam podanie do dobrej, trwałej fam jako "nup", aczkolwiek nie chce żebyście zrozumieli mnie źle. Nie chce by wszyscy myśleli, że chce się tylko wyexpić i sobie odejść i iść do lepszej fam. W sumie nie wiem jak udowodnić Wam, że nie mam złych intencji. Nie należę do tego typu człowieka, bo zapewne każdy spotkał różne typy ludzi i wie jak to działa. Wiadomo, każdy jest słaby na tym małym lvl'u, ale jak się wbije ten lvl, czyli więcej hp, lepsze eq(dysponuje sporymi funduszami i gram 3 lata, toteż znam się na grze i kupuje tylko dobre i sprawdzone eq u6/7 i karty). Jestem aktywny, chodzę na rajdy na glacowe i nie tylko, chętnie biorę udział w zabawach rodzinnych, o ile takie istnieją Razz Jestem też kreatywny i jeżeli zajdzie taka potrzeba służę pomocą w rodzinie w organizowaniu zabaw, czy jakichś mini-eventów. Do mnie zawsze można napisać - nigdy nie odmawiam pomocy. No na koniec chcę ciepło pozdrowić członków i zarząd AfterLife Wink Do zobaczenia.

      Obecny czas to Pon 29 Kwi 2024, 12:19